Blbej Hip-hoper 6.

10. september 2010 at 16:09 | Shinn

"Ta-ak,ahoj",špitl Bill jakmile se od Toma vzdálil na milimetr."Udělěj to ještě jednou Bille…prosím",šepl Tom a znovu si Billa k sobě přitáhl.Bill se zaculil jako sluníčko a políbil ho ted doopravdy.Jejich polibek sice trval asi minutku,no pro oba to bylo něco dokonalýho.
"Už musíím",špitl Bill a nechtěne se od Toma odtáhl.Prostě musel.
"Tak tady po škole jo?",zeptal se ještě před třídou Tom.Bill rychle přikývl a vlezl do svý třídy.
No…vlezl,vlastně doplul.To,že zezačátku nemněl pro Toma jediný hezký slovo…už por něj nebylo důležité.Možná že se na první pohled zdál jako blbec,nebo namyšlenej,no Billa tahle myšlenka pomalu opouštěla…
Tom byl také jak v sedmým neby.Nevědel se dočkat konca vyučování…Vlastně tomu jetšě pořád nemohl uvěřit.Bill byl pro něj něčím nedostupným,a vědel,že dobít tuhle pevnost nebude jednoduchý…jenomže se to pomalu ale jistě začínalo dařit.
I když mněl tady holek na každej prst deset,vůbec jej nezajímali.Ůplně mu pobláznil tenhle zvláštní týpek s neopakovatelnýma očima a zářivým ůsměvem.
Vlastně se zase střetli u oběda.Ale aby to nebylo nápadný,Tom zůstal v jídelně a Bill šel ven pod svůj stromek.Ale nezapomněli na sebe krásně mrknout.
"Billeee!",přiběhla k jeho stromku Klára.Klára byla jeho spolužačka.Sice byla plnoštíhlá,až tak ošklivá nebyla.A jak se hned na první pohled zdálo,byla tady kvůli Tomovy."Ahoj,potřebuješ něco?",usmál se na ni,a mile ji uvolnil vedle sebe místo.
Klára si s ůsměvem sedla a podívala se na něj smutným pohledem.To u ní bylo nezvykem."Můžu ti nějak pomoct?",zeptal se mile a viděl,jak se celá chvěje."No jo…víš,já Bille…",začala koktat a nesměle se mu podívala do očí.
"Jde o Tom-tedy toho hip-hopera?",včas se vspamatoval a když přikývla,ještě víc spozorněl.
"Jo…já se do něj ůplně zbláznila Bille.Ale dneska sem jej viděla líbat se s nějakou holkou",šepla smutně.
"Cože?",zeptal se tiše.To by mu přeci neudělal."No..sice sem si dneska zapomněla brýle,i tak sem jej rozoznala v parku s nějakou černovlasou dívkou.Mněl si pravdu…je to sukničkář,a mrzí mně,že sem tě pomlouvala,že o něm mluvíš špatně",vzdechla.
Billovy oddechlo.Jetšěže je chudáček tak slepá bez těch brejlí."To nic v pohodě",usmál se a posunul se,aby mohla vstát."Tak jo..ahoj",kejvla mu a odešla.
"Tak tys mnš pomlouval?",ozval se mu pobavený hlas u ucha.
Bill jej hned orzpoznal."Možná že jo,a možná že ne",usmál se,rozhlídl se,jetsli je kiolem nikdo nevidí a nechal se od Toma rychle políbit…
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama